Kdo jsme

Agentura REYKOKEYKO se přidala mezi severočeská reklamní a grafická studia v roce 2003. Tým je tvořen mladými, flexibilními lidmi, jejichž snahou je zákazníkovi ukázat, co vše je možné realizovat, aby nejen reklamní aktivity splňovaly svůj účel. Z pozice reklamní agentury navrhujeme účinné reklamní kampaně, strategie či jednotné firemní styly.

Jako grafické studio zpracujeme všechny myslitelné grafické práce. Samozřejmostí je profesionální sazba tiskovin, ofsetový a malonákladový tisk. Neméně podstatným oborem je tvorba webových stránek – od jednoduchých statických, až po složité dynamické (např. internetový obchod, rozsáhlé firemní weby).

Agentura REYKOKEYKO poskytuje tedy svým klientům komplexní služby v oblasti firemní propagace a vizuální komunikace. Věříme, že i Vy v našem portfoliu najdete odpovědi na všechny otázky.

loga

Jsme oficiálními Evangelisty společnosti Wacom pro Českou a Slovenskou republiku. Díky práci na tabletech této společnosti jsme efektivnější a svobodnější. Nově jsme také oficiálními partnery ADOBE, díky čemuž pracujeme a přednášíme na nejnovějších verzích jejich produktů.

NAŠE DOVEDNOSTI

Technologické vybavení máme na špičkové úrovni. Pracujeme jen na legálních software a používáme aktuální verze.

loga

KREATIVNÍ GRAFIKA

Od loga po složitý vizuál kampaně. To vše jsme schopni dodat v originálním vzhledu.

loga

DTP

Sazba katalogu, ceníku či jen letáků. Prospekty a tiskoviny, příprava pro tiskárny.

loga

FOTOGRAFICKÉ PRÁCE

Fotíme produkty, reklamní motivy, svatby. Samozřejmostí jsou špičkové postprocesní práce.

loga

CID – Jednotný firemní styl

Od návrhu loga až po grafický manuál s pravidly práce se značkou. Naše jednotné firemní styly jsou i pro laika použitelné a firmě pomohou v budování značky.

loga

POSTPROCES - maskování, retuše

Vyžehlení, KOLOROVÁNÍ, montování s jinou fotografií nebo 3D pro nás není překážkou.

loga

VIZUALIZACE

Počítačové 3D vizualizace umožňují nahlížet na reálnou podobu interiérů, exteriérů a výrobků, vytvářet virtuální prohlídky, vsazovat modely budov do fotografií reálných prostorů atd. Je to jeden z nejpřístupnějších způsobů jak představit svoji práci veřejnosti.