WEBOVÉ PREZENTACE

Vytvoříme stránky, které váš zákazník ocení. 

INTERNETOVÝ OBCHOD

Potřebujete obchodní nástroj pro své produkty, který funguje?

WEB  MARKETING

SEO, sociální sítě, affiliate marketing, e-mail marketing, mikro blogy, …

WEB DESIGN

Účinný způsob jak zaujmout návštěvníka vašich stránek.

Co vše umíme

SLUŽBY WEB STUDIA

Prezentace | Eshopy | Aplikace
TVORBA WEBOVÝCH PREZENTACÍ

Tvorba webových stránek od REYKOKEYKO Vám zajistí moderní webové stránky s kreativním grafickém designem a přátelským uživatelským rozhraním, které ocení i Vaši zákazníci.

TVORBA E-SHOPŮ

Vytvoříme uživatelsky příjemný a čistý eshop pro prezentaci vašich produktů či služeb. Analyzujeme, navrhujeme a realizujeme webové stránky, které majitelům vydělávají peníze.

WEB DESIGN

Vytvoříme minimalistický a čistý vzhled vašich stránek. Samozřejmostí je analýza a grafický návrh před zhotovením samotného webu.

OPTIMALIZACE SEO

SEO optimalizace (optimalizace webu pro vyhledávače) je efektivní způsob internetového marketingu, díky tomuto nástroji oslovíte nejvíce lidí z cílové skupiny návštěvníků.

REGISTRACE DOMÉN A VÝBĚR VHODNÉHO SERVERU

Registrace domén a pronájem serverů pro umístění webových prezentací včetně všech doplňků. Nabízíme varianty úložišť s nejvyšším výkonem pro eshopy a pro méně náročné stránky ekonomicky výhodné varianty.

SPRÁVA WEBOVÝCH STRÁNEK

Postaráme se kompletní správu Vašich stránek včetně aktualizace po obsahové i provozní stránce. Nabízíme pravidelný export dat, rychlé úpravy nebo podrobné analýzy návštěvnosti.

Ukázka vybraných referencí z web studia

Kontaktní informace

REYKOKEYKO
Michal Řehák DiS.
Klíšská 977/77
400 01 Ústí nad Labem
Czech Republic

Tel.: +420 604 938 459
Mail: info@reykokeyko.cz

DESIGN MICHAL ŘEHÁK

Navštivte také naše stránky kde se věnujeme čistě jen DESIGNU. Na www.michalrehak.cz se můžete podívat jaké interiéry i exteriéry jsme pro Vás schopni navrhnout. Návrhem to ale nekončí, vše do navrhneme jsme schopni dodat a realizovat.

www.michalrehak.cz

Novinky