NEWS

TETANET návrh webu

Tetanet, poskytovatel internetu a kabelové televize, se rozhodl pro rebranding společnosti. Naším úkolem bylo vytvořit k logotypu nový vizuál na téma „moře informací“ a ten následně aplikovat do vzhledu webové prezentace.

Více informací


Splash 2017

Zúčastnili jsme se festivalu Splash 2017, kde jsme měli dva dny plné přednášek, workshopů, diskusí s kolegy a bohatý doprovodný program s množstvím inspirace a vychytávek z 2D a 3D grafiky, postprodukce, animace a dalších kreativních odvětví.

Více informací


Logo a vizuální styl U Růžové zahrady

Restaurace U Růžové Zahrady je otevřena více než dva roky. Za tu dobu svým prostředím a jídlem získala jedinečné postavení mezi restauracemi v Děčíně. Reykokeyko této restauraci pomáhá s budováním značky a vytváří tak jednotný styl restaurace po celou dobu jejího provozu.

Více informací


FDAY! BRNO s Wacomem

Na FDAY Festivalu jsme retušovali fotografie návštěvníků, toto je snímek z HASSELBLAD X1D. Pevné sklo 45mm 1/800s, F/3,5. Upraveno v Adobe Photoshopu CC. Doba retuše cca 10 minut na tabletu Wacom Cintiq 22HD. Více fotoretuší později.:)

Více informací


Kontaktní informace

REYKOKEYKO
Michal Řehák DiS.
Klíšská 977/77
400 01 Ústí nad Labem
Czech Republic

Tel.: +420 604 938 459
Mail: info@reykokeyko.cz

DESIGN MICHAL ŘEHÁK

Navštivte také naše stránky kde se věnujeme čistě jen DESIGNU. Na www.michalrehak.cz se můžete podívat jaké interiéry i exteriéry jsme pro Vás schopni navrhnout. Návrhem to ale nekončí, vše do navrhneme jsme schopni dodat a realizovat.

www.michalrehak.cz

Novinky