KDO JSME

Agentura REYKOKEYKO se přidala mezi severočeská reklamní a grafická studia v roce 2003. Tým je tvořen mladými, flexibilními lidmi, jejichž snahou je zákazníkovi ukázat, co vše je možné realizovat, aby nejen reklamní aktivity splňovaly svůj účel. Z pozice reklamní agentury navrhujeme účinné reklamní kampaně, strategie či jednotné firemní styly.

Jako grafické studio zpracujeme všechny myslitelné grafické práce. Samozřejmostí je profesionální sazba tiskovin, ofsetový a malonákladový tisk. Neméně podstatným oborem je tvorba webových stránek – od jednoduchých statických, až po složité dynamické (např. internetový obchod, rozsáhlé firemní weby). 

Agentura REYKOKEYKO poskytuje tedy svým klientům komplexní služby v oblasti firemní propagace a vizuální komunikace. Věříme, že i Vy v našem portfoliu najdete odpovědi na všechny otázky.

Jsme oficiálními Evangelisty společnosti Wacom pro Českou a Slovenskou republiku. Díky práci na tabletech této společnosti jsme efektivnější a svobodnější. Nově jsme také oficiálními partnery ADOBE, díky čemuž pracujeme a přednášíme na nejnovějších verzích jejich produktů.

adobe_partner

wacom_partner

Naše dovednosti

Technologické vybavení máme na špičkové úrovni. Pracujeme jen na legálních software a používáme aktuální verze.

 • KREATIVNÍ GRAFIKA

  Od loga po složitý vizuál kampaně. To vše jsme schopni dodat v originálním vzhledu.
 • DTP

  Sazba katalogu, ceníku či jen letáků. Prospekty a tiskoviny, příprava pro tiskárny.
 • FOTOGRAFICKÉ PRÁCE

  Fotíme produkty, reklamní motivy, svatby. Samozřejmostí jsou špičkové postprocesní práce.
 • CID - JEDNOTNÝ FIREMNÍ STYL

  Od návrhu loga až po grafický manuál s pravidly práce se značkou. Naše jednotné firemní styly jsou i pro laika použitelné a firmě pomohou v budování značky.
 • Maskování, retuše - POSTPROCES

  Vyžehlení, KOLOROVÁNÍ, montování s jinou fotografií nebo 3D pro nás není překážkou.
 • VIZUALIZACE

  Počítačové 3D vizualizace umožňují nahlížet na reálnou podobu interiérů, exteriérů a výrobků, vytvářet virtuální prohlídky, vsazovat modely budov do fotografií reálných prostorů atd. Je to jeden z nejpřístupnějších způsobů jak představit svoji práci veřejnosti.
Kontaktní informace

REYKOKEYKO
Michal Řehák DiS.
Klíšská 977/77
400 01 Ústí nad Labem
Czech Republic

Tel.: +420 604 938 459
Mail: info@reykokeyko.cz

DESIGN MICHAL ŘEHÁK

Navštivte také naše stránky kde se věnujeme čistě jen DESIGNU. Na www.michalrehak.cz se můžete podívat jaké interiéry i exteriéry jsme pro Vás schopni navrhnout. Návrhem to ale nekončí, vše do navrhneme jsme schopni dodat a realizovat.

www.michalrehak.cz

Novinky